قوانین و مقررات

ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین بینابرند از سوی کاربر (خریدار) است. تمامی اصول و رویه این وب‏‌سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوطه می باشد. این قوانین  ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

نحوه ارتباط طرفین

۱-۱) ارتباط بینابرند با خریدار از طریق ایمیل و تلفن همراه خریدار است که در فرم سفارش آنلاین بینابرند ثبت کرده است.

۲-۱) ارتباط خریدار با بینابرند، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت بینابرند است.

۳-۱) درخواست خریدار با آدرس ایمیل یا شماره تماسی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی بینابرند مورد قبول واقع نمی باشد. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۴-۱) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید یا به ایمیل سایت پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط بینابرند با روشی به جز روش فوق ممکن است با تاخیر مواجه شود یا بدون پاسخ بماند.

 

حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات طرفین

۱-۲) بینابرند به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۲-۲) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط بینابرند جزئی از اموال بینابرند محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار بینابرند است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بینابرند محفوظ می‏‌دارد.

۳-۲) افراد زیر ۱۸ سال می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

شرایط پذیرش تبلیغات 

۱-۳) خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود پیج اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و شفاف و محتوا، توضیحات و حداقل ۱۰ پُست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد در غیر اینصورت می تواند از طریق راههای ارتباطی از مشاوره بینابرند استفاده کند.

۲-۳) خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به تبلیغات نکند؛ در غیر این صورت بینابرند مختار است تمام نتایج حاصل شده را جزو پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۳-۳) در صورتی که خریدار در حین سفارش اطلاعات تماس غلط یا اشتباه ثبت نماید، خود ملزم به پیگیری سفارش از طریق ایمیل را دارد و بینابرند هیچگونه تعهدی نسبت به موارد این چنینی ندارد.

۴-۳) بینابرند از پذیرش آن دسته از مشتریان که صفحاتی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است. (شرط بندی/ دعانویسی/ سیاسی، غیراخلاقی)

۵-۳) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

۶-۳) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و … به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با بینابرند هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

۷-۳) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

 

شرایط پردازش و تحویل سفارش

۱-۴) بینابرند به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما پردازش سفارش در ساعات کاری انجام خواهد شد.

۲-۴) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت بینابرند در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و به نوبت رسیدگی خواهند شد.

۳-۴) بینابرند همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که شروع انجام سفارش بیش از مدت مقرر توسط بینابرند زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه کند و بینابرند موظف به استرداد کامل وجه سفارش به خریدار است.

۴-۴) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۵-۴) بینابرند موظف به «شروع» انجام سفارش خریداران بین ۱ الی ۳ روز کاری تمام پس از زمان ثبت سفارش طبق شرایط اشاره شده برای هر سرویس می‌‏باشد.

۶-۴) بینابرند موظف است تمامی پکیج های ارائه شده در سایت را مطابق شرایط ذکر شده در سایت تحویل خریداران بدهد. در صورتی که مغایرتی در مفاد ذکر شده در قوانین و شرایط ارائه سرویس وجود داشته باشد، در صورت اثبات هزینه کامل به شماره کارت خریدار برگشت داده خواهد شد.

۷-۴) برای جلوگیری از پرداخت با کارت های دزدی و موارد مشابه، بینابرند ملزم به تایید هویت پرداخت کنندگان از طریق تماس با آن‌ها و دریافت تصویر کارت شناسایی و تصویر کارت پرداخت شده میباشد و فقط در صورت تایید هویت کاربر، سفارش تحویل داده خواهد شد.

۸-۴) در صورت ممانعت پرداخت کننده برای تایید هویت، بینابرند می‌تواند تا مشخص شدن پرداخت کننده‌ی حقیقی و تماس از طرف پلیس فتا، مبلغ در حسابش ضبط کند.