۲۶ اردیبهشت کمپین هر زن یک قهرمان کلید خورد

کمپین “هر زن یک قهرمان” طرحی است در ستایش  زنان تاثیرگذار دنیای امروز که با اراده، فداکاری و عشق، زندگی خود و اطرافیانشان را متحول کرده اند. “نانسی” برند تخصصی زنان و تولیدکننده ایرانی محصولات سلولزی و بهداشتی در راستای عمل به مسئولیتهای اجتماعی خویش، حامی این کمپین اجتماعی شده است.

استفاده هوشمندانه برند “نانسی” در انتخاب شیوه غیرمستقیم در ترویج نام و جایگاه سازی برند خود به عنوان حامی یک کمپین در ستایش مقام زنان و همچنین انبوه سپاری آن توسط رسانه های آنلاین و جلب مشارکت هنرمندان و مردم، ما را متوجه این نکته مهم میکند که همیشه قرار نیست با تبلیغات کلیشه ای به دنبال جذب مخاطب باشیم بلکه با اجرای طرحهای مردم نهاد، مخاطب خود به سمت ما خواهد آمد.

مراسم افتتاحیه کمپین “هر زن یک قهرمان” در تاریخ ۲۴ اردیبهشت با حضور هنرمندان و شخصیتهای شناخته شده و به میزبانی “نانسی” برگزار گردید. شرکت کنندگان تا نیمه آبان فرصت دارند در این کمپین ثبت نام و شرکت کنند.

این کمپین به شیوه انبوه سپاری قرار است با استفاده از بسترهای دیجیتال نظیر شبکه های اجتماعی و سایتهای اینترنتی، داستان زندگی زنان قهرمان را از زبان مردم نقل کند و به تصویر بکشد. مخاطبان و مجریان این کمپین یک گروهند و قرارست قصه ها و خاطرات الهامبخش خود از زنان قهرمان زندگیشان را نقل کنند و محبوب ترین ها را از بین آن انتخاب نمایند.

تولید محتوا در قالب نوشته، فیلم و صدا توسط علاقمندان به شرکت در این کمپین انجام خواهد شد. دو قصه از بین محبوب ترین آثار ارسالی به تصویر کشیده می شود و سایر قصه های محبوب در قالب یک کتاب منتشر خواهد شد.

بینابرند افتخار دارد در راستای عمل به تعهدات اجتماعی و مسئولیت پذیری خویش، به جرگه همراهان این طرح ارزشمند پیوسته و از قدرت رسانه ای خود در شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های دیجیتال جهت معرفی و ترویج کمپین “هر زن، یک قهرمان” استفاده کرده و طی یک برنامه منسجم، تبلیغات در اینستاگرام و سایر رسانه های آنلاین را برنامه ریزی و اجرا نماید.

رای دهید