بازاریابی اینترنتی

خدمات بازاریابی اینترنتی

با خدمات بازاریابی اینترنتی بینابرند، مخاطبان خود را در رسانه های آنلاین بیابید، جذب کنید و به مشتری وفادار خود تبدیل کنید.

ویدیو مارکتینگ امروزه به سرعت در حال پیدا کردن جایگاه خود در معرفی سریع و تاثیرگذار برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. برای داشتن یک بازاریابی ویدیویی مطلوب، ابتدا باید کانالهای ارائه آن را بشناسید و سپس پیام خود را با سناریویی جذاب و نوآورانه به گروه مخاطب خود ارائه نمایید. استفاده از موشن گرافیک یا خلق ویدیویی جذاب و پرانرژی را به بینابرند بسپارید.

ادامه

تبلیغات بنری در سایتهای پربازدید و تبلیغات کلیکی PPC در رسانه های آنلاین زمانی برای شما کارساز است که سناریو و پیام تبلیغاتی را با توجه به هویت برند، اهداف کمپین و نوع مخاطبان طراحی کرده و رسانه ها و جایگاههای با کیفیت را با بودجه مناسب انتخاب نمایید. بینابرند با تجربه طراحی و اجرای دهها کمپین شاخص، شما را در این راه یاری می کند.

ادامه

برای اینکه به صدر نتایج جستجو برسید و به سهولت مشتریان جدیدی را جذب کنید، توجه داشته باشید که بهینه سازی سایت برای موتور جستجو SEO را باید از روز نخست و شروع پروژه طراحی وب سایت جدی بگیرید. تدوین استراتژی محتوایی، کپی رایتینگ و نگارش متون تجاری روی وب سایت خود را به متخصصین بینابرند بسپارید و در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید.

ادامه

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تخصص بینابرند است. پروژه ها و کمپین های شاخصی برای برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ انجام داده ایم. هدفگذاری آگاهانه، طراحی و اجرای کمپین، تولید محتوای خلاق، ارتباط نزدیک با گروه مخاطبان موفقیت شما را در این راه تضمین می کند. از شما دعوت می کنیم برای گرفتن بهترین بازخورد ممکن با ما همراه شوید.

ادامه