بینا برند | تبلیغ در اینستاگرام برای چینی زرین
365
rtl,single,single-portfolio_page,postid-365,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

تبلیغ در اینستاگرام برای چینی زرین

درمورد این پروژه

چینی زرین ایران یکی از معتبرترین تولیدکنندگان ظروف چینی در خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات این صنعت در جهان است. در راستای توسعه فعالیت های روابط عمومی و تبلیغاتی این مجموعه تبلیغات در اینستاگرام از اواخر سال ۱۳۹۲ در دستور کار برنامه بازاریابی دیجیتال این برند قرار گرفت.

بازاریابی در اینستاگرام برای چینی زرین در ابتدا با محوریت تولید محتوای جذاب و تعاملی و سپس ایجاد ارتباط تنگاتنگ با هواداران و مشتریان قدیمی این برند استوار گردید.

هدفگذاری برای این برند تولیدکننده ایرانی در فاز نخست پروژه که به مدت شش ماه نیز بطول انجامید، “معرفی صفحه هواداری چینی زرین به مشتریان سابق و قدیمی” بود اما در فاز بعدی که از اواسط سال ۱۳۹۳ آغاز گردید، محور برنامه های بازاریابی سوشال بر روی “افزایش محبوبیت برند” استوار گردید.

در حال حاضر “چینی زرین ایران” به عنوان محبوب ترین برند تولیدکننده داخلی در زمینه تولید ظروف چینی غذاخوری بیش از ۱۵۰ هزار نفر هوادار در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد. تولید محتوای خلاقانه، برگزاری مسابقات اینترنتی و تعامل نزدیک با هواداران از جمله راهکارهای توسعه برند این مجموعه در اینستاگرام میباشد.

تاریخ شروع پروژه: ۱۳۹۲/۱۱/۱۱
کارفرما: چینی زرین ایران
مجری: بینابرند

صفحه هواداری چینی زرین در اینستاگرام
رای دهید
تاریخ

March 05, 2014

دسته
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
برچسب ها
تبلیغات در اینستاگرام, چینی زرین