کمپین خبری مرغوب ترین چینی دنیا

درمورد این پروژه

چینی زرین ایران در اسفند ماه ۱۳۹۳ از جدیدترین سری از محصولات خود با نام “شهرزاد” پرده برداری کرد. جنس بدنه این محصول خاص که با نام FDC مخفف Fine Diamond China به ثبت جهانی رسیده است، برای اولین بار در دنیا حائز شرایط مثبت چینی سخت و بن چاینا می باشد.

این محصول با بالاترین درجه سپیدی، بیشترین درجه سختی و استحکام و بالاترین درجه شفافیت و نورگذری مرغوبترین چینی تولید شده در جهان تا به این لحظه می باشد.

برای معرفی هر چه بهتر این دستاورد ملی و همچنین انتشار سریع اطلاعات در رسانه های مکتوب و آنلاین، نشست مطبوعاتی و کمپین خبری موسوم به “مرغوبترین چینی دنیا” برنامه ریزی شد و شروع کمپین خبری با دعوت از اصحاب رسانه کلید خورد.

خبر “تولید مرغوب ترین چینی دنیا” به سرعت در اکثر خبرگزاری ها و رسانه های رسمی و غیر رسمی کشور از جمله : واحد مرکزی خبری، خبرگزاری مهر، خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایلنا، روزنامه ایران، روزنامه اطلاعات، روزنامه ابرار اقتصادی، سایتها و روزنامه های خبری و تحلیلی اقتصادی کشور و در چند بخش خبری سیما پخش شد. اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی، خصوصا تبلیغات در اینستاگرام در سطحی گسترده به موازات اجرای این کمپین خبری انجام شد.

 

هم اکنون با جستجوی عبارت “مرغوب ترین چینی دنیا” یا “ایران دومین تولیدکننده چینی دنیا” در گوگل ، به اخبار و اطلاعات منتشر شده دسترسی خواهید داشت.

 

تاریخ شروع پروژه : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶
کارفرما : چینی زرین ایران
مجری : بینابرند

رای دهید
تاریخ

March 10, 2014

دسته
روابط عمومی آنلاین
برچسب ها
درج رپورتاژ آگهی, روابط عمومی آنلاین, شبکه های اجتماعی, کنفرانس خبری