تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تخصص بینابرند است. پروژه ها و کمپین های شاخصی برای برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ انجام داده ایم. هدفگذاری آگاهانه، طراحی و اجرای کمپین، تولید محتوای خلاق، ارتباط نزدیک با گروه مخاطبان موفقیت شما را در این راه تضمین می کند. از شما دعوت می کنیم برای گرفتن بهترین بازخورد ممکن با ما همراه شوید.

پروژه های موفق و مشتریانی بزرگ

خلاقیت در اجرای کمپین ها

رویکرد و نگرش علمی در بازاریابی

تبلیغات در اینستاگرام

بینابرند با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بازاریابی و برندینگ، تاکنون دهها کمپین تبلیغاتی شاخص در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای شرکتها و برندهای صاحبنام اجرا کرده است. هدف ما صرفا افزایش هوادار و فالوور صفحه هواداری شما در اینستاگرام نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم.

بیشتربدانید
instagram-marketing-slide

تبلیغات در تلگرام

میلیونها ایرانی روزانه ساعات زیادی از وقت خود را در تلگرام صرف می کنند، پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. هدف ما صرفا افزایش اعضای کانال شما در تلگرام نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم.

بیشتربدانید
تبلیغات در تلگرام

به جمع مشتریان بینابرند بپیوندید

مشتریان ما در شبکه های اجتماعی