چرا تبلیغات در اینستاگرام برای برندهای پرمصرف یک ضرورت است؟

۲۱ اردیبهشت چرا تبلیغات در اینستاگرام برای برندهای پرمصرف یک ضرورت است؟

تبلیغات در اینستاگرام به شکلی که امروزه شاهد آن هستیم فرصتی طلایی را برای ارتباط موثر برندهای مطرح با جامعه مصرف کنندگان فراهم کرده است. سه دلیل مهم زیر ضرورت اهمیت حضور برندها در این شبکه اجتماعی را اثبات می کند.

 

زبان تصویری

شبکه اجتماعی اینستاگرام بواسطه تصویرمحور بودن، تاثیر به سزایی در جهت دهی به افکار عمومی دارد. مردم به سادگی با آن ارتباط برقرار کرده و تبلیغات در اینستاگرام به همین دلیل شانس زیادی برای دیده شدن به برندها می دهد.

 

خانمها در اینستاگرام فعالترند

آمارهای موجود حاکی از آنست حدود ۶۸% کاربران اینستاگرام خانم ها هستند. از طرف دیگر فعالیت این قشر نیز در این شبکه اجتماعی بدلیل سادگی کاربری و تصویر محور بودن آن بیشتر از مردان است. این دلیل مهم نیز اثبات می کند که برندهای مصرفی خصوصا نام های تجاری که در حوزه های مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، زیورآلات، پوشاک، لوازم خانگی و … فعالیت می کنند بخت زیادی برای ارائه خود به گروه مخاطبان در این فضا خواهند داشت و از این برتری کمی و کیفی حضور خانمها در اینستاگرام باید استفاده کنند.

 

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران

در حال حاضر اینستاگرام اولین و مهمترین شبکه اجتماعی در ایران است. طبق آمارهای رسمی بیش از چهل میلیون گوشی تلفن هوشمند در ایران در دست مردم است و روز به روز به تعداد استفاده کنندگان از اینترنت روی تلفن همراه افزوده می شود. این دلیل مهم نیز بیش از پیش به ضرورت حضور برندها در این شبکه اجتماعی صحه می گذارد.

 

برندهای پرمصرف که در زندگی روزمره مردم حضور دارند و به نوعی در شکل دادن به سبک زندگی آنان تاثیرگذارند، فرصتی مغتنم را پیش روی خود دارند. تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی اگر با برنامه ریزی و استراتژی صحیح همراه باشد، در ارتقاء جایگاه برند و بالابردن محبوبیت آن در جامعه و گروه مخاطبان قطعا کارساز است. بینابرند با سابقه اجرای دهها کمپین مطرح تبلیغاتی در اینستاگرام، مشاوری امین و باتجربه برای برندهاست تا آنها را در این راه یاری نماید و به موفقیت برساند.

رای دهید